אפיון אתרים

ממוקדי חוויית משתמש

אפיון אתרים

לבנות אתר בימינו כמעט כולם יכולים, מעט למידה, סבלנות, כלים זולים (ואולי קצת חוש עיצובי) – והאתר יכול להיות באוויר. אז מה מבטיח את הצלחתו של האתר? מדוע יש אתרים שיש להם כמות עצומה של כניסות ואפס הכנסות?
ניתן להניח שאת התשובות אתם יודעים היטב, אין זה מספיק שיהיה מפתח אתרים / מעצב מקצועי, בניית אתר צריכה להיעשות בכובד ראש, ולבצע אפיון אתר מעמיק בראשית התהליך.

אפיון אתרים

ליווי מקצועי מלא

אנו, בחברת KRS, מציעים שירות של אפיון אתרים המלווה אתכם מתחילת הפרויקט, בשלב הרעיון, ועד לסיומו באתר אינטרנט לתפארת שגם מניב תוצרים.
באמצעות ותק רב שנים בהם אנו חיים את רשת האינטרנט המתפתחת ללא הפסק, היכרות עם הטכנולוגיות המתקדמות, מעקב אחר הטרנדים שבאים והולכים, ובאמצעות אנשי המקצוע המובילים בתחומם, למדנו שישנו דבר אחד שהוא קבוע – ההבנה שיש להתאים את האתר לגולשים בו, מתוך מטרה של חוויית משתמש מקסימלית - זוהי בדיוק המהות של אפיון אתרים.

המתודולוגיה שלנו

אפיון אתר הוא תהליך מורכב שעליו להכיל מחקר מעמיק והבנת הקשר בין אפיון האתר בהווה לפעילות עסקית מחר. אנו עובדים לפי הסטנדרטים המתקדמים ביותר בשוק ולפי מתודות שפיתחנו בעצמנו על מנת להכיר את השירות שלכם, המטרות שלכם, ואת חווית הגולש המתאימה לקהל היעד. אלו הם הצעדים הראשונים של אפיון אתר והם מכוונים אותנו בהמשך הדרך. אנו מאמינים כי יישום נכון של אפיון אתרים בשלבים המוקדמים הוא קריטי, אי הבנה של העסק, המוצר שלכם, והגולשים באתר, עלולה להביא לאתר שאינו מתוכנן כראוי.

לייעוץ, צרו קשר עוד היום עם KRS, אנו נשמח להתחיל קודם כל בכוס קפה ולשמוע עוד על הפרויקט שלכם.

יש לך שאלות על התהליך שלנו ? רוצה לקבל הצעת מחיר ? אפשר להתחיל בשיחת טלפון או פגישה

כן! בואו נדבר