אפיון מערכות

עמידה במטרות ויעדים עסקיים

אפיון מערכות

בכל תהליך של הקמה או שדרוג של מערכת לדסקטופ או אינטרנט, הרבה לפני נגיעה בשורות הקוד, עלינו להתחיל בתהליך מקדים של אפיון חוויית משתמש למערכת.

בשלב אפיון מערכות המידע, אנו מגדירים את הצרכים של המערכת, הצרכים של המשתמש בה וצרכי העסק, בצמוד לדרישות והיכולות הפונקציונאליות.

אפיון מערכות מקצועי חייב לכלול התייחסות מעמיקה לחוויית המשתמש, מחקר שוק, הנחיות לעיצוב הגרפי, והנחיות למפתחים מלווה במסכי קונספט (Mockups), ואף Prototype שממחיש את היררכית המסכים, ההתנהגויות, וזרימת השימוש מצד הלקוח.

אפיון מערכות

אפיון מערכות

החשיבות באפיון מערכת נכון

למרות שהיום כולם מבינים את הצורך באפיון מערכות מידע עדיין נראה לא מעט מפספסים משהו בדרך. כשיש צוות מפתחים זמין ולוחות זמנים צפופים (כי "זה צריך להיות מוכן לאתמול"), הרבה פעמים רצים לביצוע מידי ומזניחים את שלב אפיון המערכת, כל תיקון טעות, שינוי ועדכון לוקחים פי 5 משאבים ועלויות, והנזק מוכח כגדול בהרבה.

אנו ב KRS מבינים שלא ניתן לעשות אפיון מערכות מבלי לאפיין אותן עבור המשתמשים בהם ויש לשים דגש על חוויית המשתמש גם אם מדובר בתוצרים יותר "יבשים". אנו ב KRS מבינים זאת, ובאמצעות הצוות המוביל והמקצועי ביותר בתחום, ובאמצאות מתודולוגיית העבודה שפיתחנו אשר מוכיחה עצמה לאורך שנים, בשיתוף עם עשרות בתי תוכנה בארץ ובעולם, נוכל לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

הידע והנסיון שלנו

הידע והניסיון שלנו יושם בהצלחה במערכות חדשות ומתחדשות שפותחו עבור קשת רחבה של העסקים.

אנו ב KRS נשמח ללוות אתכם בשלבי אפיון מערכות מידע על מנת להתאים אותן למשתמשים הרלוונטיים של המערכת. אנו נעזור למשתמשים של מערכות המידע שלכם להפיק יותר מהמערכת בקלות ובנוחות.

יש לך שאלות על התהליך שלנו ? רוצה לקבל הצעת מחיר ? אפשר להתחיל בשיחת טלפון או פגישה

כן! בואו נדבר