ליווי סטארטאפים KRS

יד ביד להצלחה

ליווי חברות סטארט אפ

חברות הזנק רבות אינן צולחות את השנים הראשונות לקיומן – לא בגלל שהרעיון שלהן אינו טוב מספיק, אלא מכיוון שמשהו בתהליך הגיבוש והפיתוח לא נוהל כראוי. פעמים רבות, מספיק היה מבט מבחוץ על מנת לגלות את ה"פירצות" האלה ולמנוע את הנזק שהן עשויות לגרום להתפתחות הסטארט אפ.

ליווי סטארטאפים

הניסיון שלנו

חברת KRS רותמת את ניסיונה ואת יכולותיה הנרחבות בכדי לכוון חברות בהתהוות לעבר פיתוח של מוצר איכותי והשקה שלו. החברה מעניקה לעסק בטחון שיחזיר את ההשקעות במהירות ויקדם את המקימים להצלחה בינלאומית.

בין האלמנטים החשובים של הליווי ניתן למצוא כמה מרכיבים חיוניים שאינם זוכים תמיד לתשומת לבם המעמיקה של האנשים הפעילים בפרויקט :

חווית משתמש – UX

פעמים רבות, מאפיין זה הוא המבדיל בין מוצר בינוני לאחד פורץ דרך. על מנת ליצור מוצר מושלם שייהנה מיתרון משמעותי על פני המתחרים, יש להשקיע בדברים הקטנים שיגרמו למשתמשים לעבוד עם המוצר כמה שיותר ולהפוך לצרכנים נאמנים.

מבדקי שמישות

בדיקה שכל התהליכים האמורים להתבצע במוצר, בשירות או באפליקציה עוברים חלק, בכל המכשירים ובכל התמהילים. מדובר בספקטרום רחב מאוד של עבודה מול המשתמשים הפוטנציאליים ושל בדיקות טכניות. חברת KRS מאפשרת לבצע בדיקות מסודרות ומתוכננות ולשווק מוצר חף מבאגים, החל מבדיקות שמישות יזומות בתחילת התהליך עוד בשלב האב טיפוס (פרוטוטייפ), ועד לרגע לפניי יציאת המוצר לשוק הרחב.

חסכון בעלויות וזמני פיתוח

היתרון הגדול בליווי המקצועי שלנו, הינו העובדה כי אתם יכולים לזכות בהזדמנות להימנע מטעויות של מתחילים, ולכבוש את עולם הטכנולוגיה הגבוהה מתוך בטחון והבנה עמוקה של התחום ועם סיוע של חברת מומחים. כמו כן תוכלו לחסוך בעלויות יקרות שנוצרות עכב שגיאות לא מתוכננות בתהליך בניית המוצר, ובזמני פיתוח יקרים.

יש לך שאלות על התהליך שלנו ? רוצה לקבל הצעת מחיר ? אפשר להתחיל בשיחת טלפון או פגישה

כן! בואו נדבר