ליווי בתי תוכנה KRS

פתרונות יעילים ואיכותיים, קיצור תהליכים וצמצום הוצאות

ליווי בתי תוכנה

חברת KRS מספקת ליווי מקצועי ומפרה ביותר לבתי תוכנה מובילים בארץ ובעולם. שיתופי פעולה אלה מאפשרים להביא את המוצרים המפותחים למשתמשים וללקוחות הפוטנציאליים במהירות ובצורה מוגמרת. שיתופי הפעולה מועילים הן לבתי התוכנה, והן ללקוחות ולמשתמשי הקצה.

ליווי בתי תוכנה וחברות פיתוח

הניסיון שלנו

מטרת הליווי של חברת KRS הינה ליצור פתרונות יעילים ואיכותיים, לקצר תהליכים ולצמצם הוצאות. היכרות החברה עם המישורים השונים של העבודה המבוצעת מספקת את כל הדרוש ליצירת פתרונות ברמה הגבוהה ביותר. ל-KRS יש גישה לכל המשאבים הדרושים לקיום פרויקטים במגוון תחומים טכנולוגיים: היכרות עם השוק, דקויות האפיון, כוח האדם המתאים, היכולת לצפות מראש בעיות אפשריות בתהליך ומניעתן ועוד.

הליווי מתבצע בשלושה מישורים:

ליווי מול לקוח צד שלישי

ליווי בית התוכנה אל מול לקוח מצד שלישי, וסיוע בהתנהלות הפרויקט. הדבר מתבטא ביצירת אפיונים ועיצובים שיסייעו לתהליכי הפיתוח, יוזילו את עלויות הפיתוח ויגדילו את הרווח של בית התוכנה. כמו כן, ליווי זה מבטיח להעלות את רמתו של המוצר ולתרום לעמידה ביעדים של הפרויקט, ולמוצר מושלם.

ליווי באפיון ועיצוב תוכנות מדף

חברת KRS מלווה גם בתי תוכנה העוסקים בפיתוח תוכנות מדף. המוצרים המפותחים עוברים אפיון ועיצוב תוך הקפדה על תהליכי עבודה נכונים, וכן זוכים לבדיקות שמישות מחמירות על מנת לוודא את כשירותו של המוצר והתאמתו לקהל היעד. כמו כן, אנו יודעים לרתום שירותים נוספים במידת הצורך, לשם ייעול התהליך ושיפור מוצר הקצה.

השמת עובדים מקצועיים

השמה של עובדים מקצועיים בבית התוכנה או בחברת הלקוח, ליצירת מערכי עבודה אופטימאליים שישיגו את המטרות של כל הצדדים בפרקי זמן קצרים, תוך ניצול משאבים חסכוני ויעיל במיוחד.
הסיוע של חברת KRS מאפשר לחברות רבות לחסוך זמן, כסף ומשאבים, ועקב כך – ליצור את המוצרים האיכותיים והמתקדמים ביותר בתחומי התמחותם.

יש לך שאלות על התהליך שלנו ? רוצה לקבל הצעת מחיר ? אפשר להתחיל בשיחת טלפון או פגישה

כן! בואו נדבר