בניית אתרים KRS

פתרון ייחודי עבורך

בניית אתרים

חברת KRS מתמחה בעיצוב והקמת אתרי אינטרנט. במרוצת השנים עיצבנו, אפיינו ופיתחנו מאות אתרי אינטרנט מכל הסוגים ולכל סוגי החברות והמגזרים בשוק הישראלי ובעולם.

בזכות הניסיון הרב בתחום פיתחנו מתודולוגיה עובדת וקיימת המאפשרת שילוב בין מומחים מתחומים שונים בחברה וכל זאת על מנת לספק את המוצר המושלם ביותר.

מתודולוגיה מקצועית ומוכחת להקמת אתר האינטרנט המושלם

התהליך שלנו כולל את השלבים הבאים :

אפיון וניתוח קהל היעד

נבצע אפיון מלא לאתר, וזה יכלול:בריף שיווקי שנגזר מהמטרות העסקיות של החברה, הגדרת מדדים להצלחה וציפיות להישגים מאתר האינטרנט.
נעשה ניתוח לשוק והמתחרים, נאפיין את קהל היעד, ונקבע מיהן הפרסונות איתן נתכנן את תרשימי הזרימה והפעילות הרצוייה באתר, וכמובן נקבע מהי חווית המשתמש הרצוייה לכל פרסונה ופרסונה.

סקיצות ומפת אתר

בשלב זה ובהמשך לאפיון חווית המשתמש הרצויה, נקבע את עמוד השדרה של האתר. נחליט על מודל הניווט, נאפיין את המודולים העיקריים של האתר, נשרטט את מסכי הליבה, על מנת להמחיש את מבנה המסכים, ונקבע מפת אתר.
בנוסף לכך נעביר מסמך הוראות והכוונה לצוות העיצוב הגרפי שיטפל באתר.

עיצוב גרפי

התאמת האתר והשפה העיצובית לקהל היעד הפוטנציאלי שלו.עיצוב מקורי וחדשני המסופק על ידי ארט דירקטור הפועל בהנחיית מסמך האפיון.
במהלך שלב העיצוב ניתן דגש מלא על יצירת חוויה עילאית וחדשנית למשתמשים תוך הקפדה על נגישות, שימושיות ושיווקיות. בהתחייבות לשביעות רצון הלקוח.

פיתוח

הקמת האתר על גבי מערכת ניהול תוכן מתקדמת לשליטה עצמאית, מלאה וללא הגבלה בכל חלקי האתר. המערכת הינה מודולארית ומאפשרת בכל שלב אפשרות לשילוב פונקציות נוספות כגון חנות אלקטרונית, מערכת פורומים, התממשקות מול מערכות חיצוניות ועוד.
הקפדה על קוד תקין, תמיכה בכל ההתקנים, והתאמת האתר לתקני האינטרנט העולמיים (W3C).

הדרכה וייעוץ שיווקי

בסיום כל פרויקט, כחלק בלתי נפרד מהשירות המקיף שמקבל כל לקוח, תעבור הדרכה מלאה ומתן ייעוץ שיווקי ועסקי בדגש על עולם האינטרנט, בין היתר כולל הדרכה לקידום האתר במנוע החיפוש של גוגל (SEO) וברשתות החברתיות השונות, בדגש על פייסבוק. בנוסף תזכה להדרכה לתפעול מערכת סטטיסטיקות (Google Analytics) המאפשרת לקבל מדדים מלאים אודות תפקוד אתר האינטרנט. וגם... כוס קפה :)

כל לקוח זוכה לשירות מקיף הכולל ליווי מלא לאורך כל הדרך, החל משלב אפיון הפרויקט וקביעת היעדים העסקיים של האתר, וכלה בליווי והדרכה בהשקת האתר ופרסומו ברשת האינטרנט.

יש לך שאלות על התהליך שלנו ? רוצה לקבל הצעת מחיר ? אפשר להתחיל בשיחת טלפון או פגישה

כן! בואו נדבר