פרויקטים

הצצה קטנה לתהליכים שלנו

מידע על הפרויקט

אתר המכללה האקדמית עמק יזרעאל

תיאור הפרויקט

אפיון חוויית משתמש, ועיצוב ממשק משתמש לאתר המכללה האקדמית עמק יזרעאל

אפיון חווית משתמש ועיצוב ממשק משתמש לאתר מכללת עמק יזרעאל. האתר מספק מידע רב ותכנים, עם חלקים נפרדים בעבור מתעניינים, סטודנטים, בוגרים, ואנשי סגל. כמו כן, האתר מציג מידע רב אודות כל אחד מ 18 החוגים הנלמדים המכללה, בשלוש שפות שונות (עברית, אנגלית, ערבית), וכל זאת באתר המותאם לכל הפלטפורמות (Responsive Design).

פיתוח האתר בוצע על ידי חברת WMG.

על הפרויקט

אפיון חווית משתמש ועיצוב ממשק משתמש לאתר מכללת עמק יזרעאל. האתר הינו מהגדולים בתחומו בארץ, ומספק בשלוש שפות שונות מידע רב ותכנים לכל מתעניין, עם חלקים נפרדים ומידע מיוחד בעבור מתעניינים בלימודים, מידע בעבור סטודנטים במכללה, מידע בעבור בוגרי המכללה, מידע עבור אנשי סגל ועוד. כמו כן האתר מציג מידע רב אודות כל אחד מ 18 החוגים הנלמדים המכללה, מרכז תמיכה לסטודנטים לקויי למידה, מידע אודות אירועים חדשים במכללה, וכל זאת באתר המותאם לכל הפלטפורמות (אתר רספונסיבי - Responsive Design).

מטרות ויעדים

כפי שצוין, בפרויקט זה גויסנו על ידי הנהלת המכללה, לצורך אפיון חוויית משתמש ועיצוב ממשק משתמש לאתר המכללה. החזון והמטרה של הנהלת המכללה מהאתר החדש, הוא כי אתר האינטרנט של המכללה יהיה אתר מוביל, בעל נראות ייחודית, ויספק חווית שימוש מושלמת המותאמת לצרכי קהל היעד ולמשתמשים בעולם הדיגיטלי כולו, מיצוב ובידול המכללה כמקום חם, אכפתי, משפחתי, תומך ועוטף, בעל אווירת לימודים ירוקה ונעימה בצפון הארץ. וכן יצירת חיבור ושימור של קהילת הסטודנטים, המתעניינים והבוגרים, בשילוב תושבי האזור, ארגונים וגופים שעובדים עם המכללה, באמצעות פרסום הפעילות שברשתות החברתיות, ופרסום של הפעילויות.

התהליך שלנו

כחלק מהפרויקט ביצענו מחקר מול כל הגורמים הרלוונטיים במכללה, וכן העברנו שאלון מיוחד בין מאות סטודנטים קיימים ופוטנציאליים על מנת להבין את סדרי החשיבויות והעדפותיהם בכל הנוגע לאתר המכללה. לאחר ניתוח נתוני קהל היעד באמצעות כלי הפרסונות, יצרנו תרחישים, תרשימי זרימה, ותרשימי wireframes לצורך מבדקי שמישות. באמצעות שאלונים ותצפיות, יכולנו לנתח את הצלחתו של הממשק עוד לפניי העיצוב הגרפי. לאחר אישור הלקוח, ולאחר העיצוב הגרפי.

פרטים נוספים

קטגוריה

Web & Portals

תחומי אחריות לפרויקט

מחקר משתמשים, אפיון חווית משתמש, עיצוב ממשק משתמש

קישור לפרויקט

http://www.yvc.ac.il/

יש לך שאלות על התהליך שלנו ? רוצה לקבל הצעת מחיר ? אפשר להתחיל בשיחת טלפון או פגישה

כן! בואו נדבר