פרויקטים

הצצה קטנה לתהליכים שלנו

מידע על הפרויקט

מכשיר ה POMM לשימוש בטלפון מאובטח ומוצפן

תיאור הפרויקט

אפיון חוויית משתמש ועיצוב לממשק המשתמש של מכשיר ה POMM לשימוש בטלפון מאובטח ומוצפן

ה - POMM הינה מערכת ידידותית המוצמדת לסמארטפון ומאובטחת באמצעים ביומטריים, מציעה פתרון מהפכני להגנה על פרטיותם של המשתמשים ומניעת פשיעה מקוונת. כל זאת על מנת לארגן, לנהל ולאחסן בצורה בטוחה את המידע האישי.

על הפרויקט

בפרויקט זה התבקשנו באפיון חווית משתמש ועיצוב ממשק משתמש לפלטפורמה טכנולוגית שמאפשרת ארגון, ניהול ואחסון בטוח של המידע האישי, וכן אימות זהות וודאי מרחוק, בעת כניסה לאתרים של נותני שירותים שונים, הכולל גם אמצעי אבטחה ביומטריים וביולוגים. הפלטפורמה, ה - POMM™ או (Privacy On My Mind), הינה מערכת ידידותית המוצמדת לסמארטפון ומאובטחת באמצעים ביומטריים, שמציעה פתרון מהפכני להגנה על פרטיותם של המשתמשים ומניעת פשיעה מקוונת.

מטרות ויעדים

בפרויקט זה התבקשנו לספק למשתמש מערכת אישית צמודת-סמארטפון, המוגנת באמצעים ביומטריים, ובעלת ממשק משתמש ידידותי, בידיעה כי היעילות, הידידותיות והפשטות להפעלה של הממשק למשתמש ללקוחות הפרטיים יהיה אחד הגורמים החשובים להצלחת המיזם.

התהליך שלנו

התהליך שלנו כלל עבודה מקיפה שהתחילה בתהליך האפיון והעיצוב של הממשק. כחלק מתהליך האפיון ביצענו מחקר שוק מקיף, הכלל ניתוח מערכות דומות, ניתוח קהל היעד של המערכת ועוד. אחריו אפיינו ותכננו את מודל הניווט, יצרנו תרשימי זרימה ועץ מסכים ומהם תכננו את ההיררכיה הפנימי של כל מסך באמצעות Wireframes, בהתאם למגבלות המערכת, ובהתחשבות בקהל היעד והמגבלות הפיזיות של הממשק.

פרטים נוספים

קטגוריה

Mobile & Touch

תחומי אחריות לפרויקט

מחקר משתמשים, אפיון חווית משתמש, עיצוב ממשק משתמש

קישור לפרויקט

http://privatepomm.com

יש לך שאלות על התהליך שלנו ? רוצה לקבל הצעת מחיר ? אפשר להתחיל בשיחת טלפון או פגישה

כן! בואו נדבר