פרויקטים

הצצה קטנה לתהליכים שלנו

מידע על הפרויקט

אפליקציית "Recorditt" הנגשה קולית לאנשים עם לקויות דיבור

תיאור הפרויקט

אפיון ועיצוב ממשק משתמש לאפליקציית סיוע ללקויות דיבור בעבור חברת Voiceitt

אפיון חווית משתמש ועיצוב ממשק משתמש לאפליקציית איסוף הקלטות Voice מאנשים הסובלים מלקות בדיבור (אוטיזם, שבץ מוחי, לקויות קוגנטיביות, ועוד). זאת במטרה לייצר אפליקציית המשך שתשמש ככלי עזר לתרגום הדיבור לבעלי לקויות אלו בשטח.

על הפרויקט

חברת Voiceitt פנו אלינו בבקשה לאפיין ולעצב אפליקציה (Recorditt) שמטרתה לאסוף הקלטות Voice מאנשים הסובלים מלקות בדיבור (אוטיזם, שבץ מוחי, לקויות קוגנטיביות, ועוד). במטרה לייצר אפליקציית המשך שתשמש עזר לתרגום הדיבור לבעלי לקויות אלו בשטח.

מטרות ויעדים

אפליקציה זו שמה לה למטרה מלבד הקלטת הקול, להיות לכלי טיפולי עבור אנשי מקצוע (קלינאי תקשורת) ולכן היה חשוב ליישם אותה גם ככלי טיפולי מצד אחד, וגם לשימוש עצמי מצד שני. האתגר העיקרי שעמד בפנינו הוא לייצר אפליקציה שמישה לשלושה סוגי משתמשים שונים : 1.אנשי הטיפול 2.המטופלים בעלי יכולת קריאה 3.מטופלים שאינם יודעים לקרוא. כמו כן, לכל אחד מסוגי משתמשים אלו יש תכונות ואתגרים הרלוונטיים להם.

התהליך שלנו

בתהליך זה למדנו את המשתמשים באמצעות מחקר שנעשה בשיתוף בית איזי שפירא בו הכרנו את המוגבלויות השונות, והתאמנו לדרישות שהתגלו בשטח, יחד עם הדרישות המטפלים את התוצר הסופי. מהיום בו האפליקציה עלתה לאוויר ועד ליום זה אנחנו ממשיכים לקבל פידבקים טובים, מכתבי שביעות רצון ועוד.

להורדת האפליקציה - IOS

פרטים נוספים

קטגוריה

Mobile & Touch

תחומי אחריות לפרויקט

מחקר משתמשים, אפיון חווית משתמש, עיצוב ממשק משתמש

קישור לפרויקט

http://www.talkitt.com

יש לך שאלות על התהליך שלנו ? רוצה לקבל הצעת מחיר ? אפשר להתחיל בשיחת טלפון או פגישה

כן! בואו נדבר