פרויקטים

הצצה קטנה לתהליכים שלנו

מידע על הפרויקט

אפליקציית Sleeprate לניטור וניתוח שינה

תיאור הפרויקט

אפיון ועיצוב ממשק משתמש לאפליקציית ניטור וניתוח שינה בעבור חברת Hypno Core

חברת SleepRate מאמינה כי לכל אחד מגיעה ההזדמנות להגיע למטרות האישיות, לא משנה אם המטרה היא להיות בכושר, לרדת במשקל, או לקבל מספיק זמן שינה בלילה, האפליקציה שלהם כאן כדי לסייע לכל המטרות האלו להתגשם, וזאת על ידי שנה לילה טובה ומאוזנת.

על הפרויקט

חברת Hypno Core הישראלית יצאו עם אפליקציה לניטור מעקב וניתוח שינה באמצעות סנסורים המתחברים למכשירי טלפון ניידים חכמים, ועוקבים אחר קצב ליבו של המשתמש, ומקליטים את סאונד השינה שלו. כמספר חודשים לאחר יציאת האפליקציה הראשונה הם קיבלו המון פידבקים שליליים על הקושי בשימוש ותפעול האפליקציה. הדבר גרם לכך שאנשים התקינו את האפליקציה, אך לא השתמשו בה ואף לא ביצעו שידרוג לאפליקציה המלאה בתשלום.

מטרות ויעדים

בפרויקט זה אופיינו שתי מטרות עיקריות על ידי הלקוח. המטרה הראשונה הינה הובלת התחום מבין כלל המתחרים הרבים. חברת SleepRate מתכננת להוביל את תחום אספקת הפתרונות לשינה טובה ובריאה, ולהפיצם לכמה שיותר משתמשים בעולם, זאת על מנת לתת מענה לאנשים שיש להם הפרעות שינה (כ - 30%־50% מאוכלוסיית העולם סובלת מבעיות שינה). המטרה השנייה הינה מקסום רווחים. מכיוון שישנה אפשרות להורדת האפליקציה בחינם, עלינו לוודא כי לאורך כל התהליך יש הנעה ברורה ואפקטיבית לשימוש האפליקציה בתשלום, ורכישת הסנסור למשתמשים שאין ברשותם.

התהליך שלנו

כשנכנסנו לתהליך שמנו לנו למטרה לגייס יותר משתמשים חינמיים שיבצעו מעקב שינה, ושמשתמשים אלו יבצעו רכישה של האפליקציה המלאה ויעברו להיות משתמשים בתשלום. לשם כך למדנו את סטטיסטיקות השימוש, חקרנו את המתחרים, ולמדנו את עולם ניטור השינה הפיזי. הוצאנו שאלונים וצפינו בתוצאות מבדקים, ובעקבות כך יצרנו תרשים זרימה חדש לשימוש באפליקציה. הנגשנו את הרכיבים העיקריים ופישטנו את תהליכיו של המשתמש על מנת שהאפליקציה תהיה חלק יומיומי בחייו ולא תהווה נטל בתהליך השינה. כמו כן אפיינו את האפליקציה, בשונה ממתחריה להיות בעתיד ככלי עבודה ואיסוף מידע על ידי מטפלים ואנשי מקצוע. האפליקציה אף זכתה לעיצוב גרפי חדש פרי ידינו.

להורדת האפליקציה - אנדרואיד
להורדת האפליקציה - IOS

פרטים נוספים

קטגוריה

Mobile & Touch

תחומי אחריות לפרויקט

מחקר משתמשים, אפיון חווית משתמש, עיצוב ממשק משתמש

קישור לפרויקט

https://www.sleeprate.com

יש לך שאלות על התהליך שלנו ? רוצה לקבל הצעת מחיר ? אפשר להתחיל בשיחת טלפון או פגישה

כן! בואו נדבר