פרויקטים

הצצה קטנה לתהליכים שלנו

מידע על הפרויקט

חייגני "Incall" לשירות VOIP בינלאומי

תיאור הפרויקט

אפיון ועיצוב חוויית משתמש לשירות טלפוני VOIP בעבור חברת PAYCALL

אפיון, עיצוב ופיתוח טכנולוגי לממשק חייגן רספונסיבי בעבור חברת PAYCALL. בפרויקט זה קבענו Look & Feel לממשק תוך יצירת שפת מותג מקורית וחדשנית. יצרנו אפיון ועיצוב של מסכי הליבה לחייגן (ממשק רספונסיבי), ובסיום אף הענקנו ללקוח קבצי html+css רספונסיבים להטמעה במערכת.

על הפרויקט

בפרויקט זה התבקשנו לאפיין, לעצב ולפתח טכנולוגית חייגן WEB, המוצג על גבי דפדפן ותומך בכלל הרזולוציות והפלטפורמות הקיימות (Responsive). החייגן מאפשר לבצע שיחות לכל מדינה בעולם, באמצעות רכישת חבילות ייעודיות, בדגש על התאמת המוצר לקהלי היעד השונים הפוטנציאלים שלו, ועל התאמה מרבית לשלל הפלטפורמות הקיימות. כחלק מהפרויקט קבענו Look & Feel למערכת תוך יצירת שפת מותג מקורית וחדשנית. יצרנו אפיון למסכי הליבה ועיצוב אפליקציה לחייגן, ואף הענקנו ללקוח קבצי html+css רספונסיביים להטמעה במערכת. כל זאת נעשה תוך מתן דגש מלא במגבלות הפיתוח והמערכת, נגישות, שמישות, וחווית משתמש (UX) עילאית להשגת מטרות הממשק.

מטרות ויעדים

המטרה הראשית של פרויקט זה כללה אפיון ועיצוב של ממשק רספונסיבי ((Responsive פשוט לשימוש, חשוף מבחינת מידע (עלויות, זמן שיחה, היסטוריית שיחות וכדומה), קצר ללמידה, חדשני למשתמשים השונים ושיווקי. המטרה המשנית שאופיינה עוד לפניי תחילת הפרויקט, וזאת מצד הלקוח, הייתה לעצב את המוצר כך שיוכל לתפקד גם כמוצר white label שיוכל להימכר כפתרון גם לחברות אחרות.

התהליך שלנו

בתחילת התהליך, נפגשנו עם הנהלת החברה והצוות שמנהל את המוצר, אלה הציגו בפנינו את הרצון להקמת השירות, יחד הגדרנו את המטרות, היעדים והמדדים להצלחתו של הממשק. לאחר מכן עברנו לתהליך של הגדרת קהל היעד, והכרנו את המשתמשים הפוטנציאלים שלנו, למדנו את הדרישות, הציפיות, הצרכים ואף את סדר היום שלהם. הגדרנו את הדרישות הפונקציונאליות של כל שלב בממשק, ועברנו לתהליך של בניית עץ אתר ומודל ניווט ובאמצעותם אפיינו את תכולתם של מסכי הליבה, ובדקנו את תקינותם מול המשתמשים הפוטנציאלים. לאחר מכן עברנו לעיצוב הגרפי ולקידוד.

פרטים נוספים

קטגוריה

Web & Portals

תחומי אחריות לפרויקט

מחקר משתמשים, אפיון חווית משתמש, עיצוב ממשק משתמש

קישור לפרויקט

http://www.paycall.co.il/

יש לך שאלות על התהליך שלנו ? רוצה לקבל הצעת מחיר ? אפשר להתחיל בשיחת טלפון או פגישה

כן! בואו נדבר