פרויקטים

הצצה קטנה לתהליכים שלנו

מידע על הפרויקט

מערכת מניעת דליקות - הרשות הארצית לכבאות והצלה

תיאור הפרויקט

אפיון חוויית משתמש למערכת מניעת דליקות 102 בעבור הנהלת הרשות הארצית לכבאות והצלה

בפרויקט זה גויסנו על ידי הנהלת הרשות הארצית לכבאות והצלה, וחטיבת התוכנה של טלדור, לצורך אפיון חוויית משתמש למערכת מניעת דלקות, אותה מתפעלים המפקחים של שירותי הכבאות. כחלק מהפתרון הנדרש המערכת זכתה לאפיון מחודש המותאם לאופי העבודה והצרכים של שירותי הכבאות.

על הפרויקט

בפרויקט זה גויסנו על ידי חטיבת התוכנה של טלדור, לצורך מתן מענה לדרישתם של שירותי הכבאות וההצלה עבור שיפור חוויית המשתמש במערכת שפותחה כשנה לפני, וספגה הרבה ביקורות מהמשתמשים בשטח. כמו כן, נדרשו תוספות פונקציונאליות לממשק שהתקשו ליישם אותן על הבסיס הקיים. בפרויקט זה סיפקנו הן שירותי מחקר, אפיון, ייעוץ וליווי לתהליך UX.

מטרות ויעדים

המטרות בתהליך זה נקבעו בפגישה בין KRS, טלדור והנהלת שירותי כבאות והצלה. המטרה הראשית, היתה להפחית את כמות התלונות מהמפקחים בתחנות ברחבי הארץ בהן הוטמעה המערכת, להקל על תהליכי הלימוד של משתמשים חדשים במערכת, ולקצר זמני עבודה של המפקחים בשטח. כמו כן, עלינו לקחת בחשבון, שבראש כל תחנה יש את מי שרוצה לקבל נתונים על תפעול המפקחים שלה, ובכל מחוז יש מי שמעוניין לקבל נתונים על התחנות שלו.

התהליך שלנו

התהליך שלנו כלל עבודה מקיפה שהתחילה מיד עם קביעת היעדים והמדדים, יצאנו ל"שטח" ופגשנו מפקחים במקום עבודתם, במספר תחנות בארץ בעלי אופי שונה, למדנו את סדר יומם, אם ההרגלים שלהם, את השליטה שלהם, הקשיים בפועל ואת הציפיות שלהם מהתהליך שלנו. אספנו נתונים קיימים על המערכת, את הצרכים של המנהלים, ואת המגבלות של צוותי הפיתוח. עם נתונים אלו, הגדרנו את תרשימי הזרימה, מודל הניווט, ואת היררכית מסכי הליבה. את התוצרים האלו הצגנו שוב למגוון דרגים רלוונטיים בשירותי הכבאות לצורך מבדקים וסבבי תיקונים על לקבל המוצר המוגמר. העברנו הנחיות לצוותי הפיתוח, וליווינו אותם בהתהליכי ההטמעה שנמצאים בשאיפה מתמדת לשיפור בין גרסה לגרסה, ומשתמשים בייעוץ שלנו.

פרטים נוספים

קטגוריה

Desktop & Dashboard

תחומי אחריות לפרויקט

מחקר משתמשים, אפיון חווית משתמש, עיצוב ממשק משתמש

קישור לפרויקט

http://www.102.gov.il

יש לך שאלות על התהליך שלנו ? רוצה לקבל הצעת מחיר ? אפשר להתחיל בשיחת טלפון או פגישה

כן! בואו נדבר