פרויקטים

הצצה קטנה לתהליכים שלנו

מידע על הפרויקט

מערכת "TELDAN" ניהול מלאי ספריות

תיאור הפרויקט

אפיון ועיצוב ממשק משתמש למערכת ניהול מלאי

אפיון חווית משתמש ועיצוב ממשק משתמש למערכת ניהול הזמנות ומלאי לספריות גדולות. חברת טלדן פנתה אלינו במטרה לייצר ממשק לספריות וספרנים של ניהול הזמנות ומעקב משלוחים לכתבי עת. לטלדן אין הרבה מתחרים בתחום, אך היא מתחרה במונופול. שמנו לנו למטרה להכיר וללמוד את אופיים ואורח יומם של הספרנים בארץ ובעולם, ולהכיר את סוגי הספריות, והצרכים השונים של בעלי העניין, ולאפשר להם ניהול תפעולי ופיננסי יעיל וידידותי.

על הפרויקט

חברת טלדן פנתה אלינו במטרה לייצר ממשק לספריות וספרנים של ניהול הזמנות ומעקב משלוחים לכתבי עת. לטלדן אין הרבה מתחרים בתחום, אך היא מתחרה במונופול. שמנו לנו למטרה להכיר וללמוד את אופיים ואורח יומם של הספרנים בארץ ובעולם, ולהכיר את סוגי הספריות, והצרכים השונים של בעלי העניין, ולאפשר להם ניהול תפעולי ופיננסי יעיל וידידותי.
במסגרת הפרויקט אפיינו ועיצבנו את המערכת במלואה, זאת לאחר שביצענו מחקר מקדים שכלל תצפיות במספר ספריות בארץ, וכן הפצה של שאלון שימוש בין עשרות ספרנים ואנשי מקצוע בתחום.

מטרות ויעדים

המטרה העיקרית של החברה הייתה לשלב את הניסיון שנצבר, עם החדשנות והחזון של החברה, ובכך להבטיח יצירת מערכת חדשנית בעלת חוויה נרחבת, המציעה שיתוף פעולה הדוק עם קהילת המידע, מערכת אשר יודעת להגיב לצרכים המשתנים של הלקוח, מערכת אשר מבטיחה כי החברה מתחייבת להישאר שותפה נאמנה וארוכת שנים במילוי כל הצרכים של הלקוח.

התהליך שלנו

במסגרת הפרויקט התבקשנו לאפיין את הממשק כולו באמצעות מחקר גולשים, סטטיסטיקות, קבוצת מיקוד, וסדנת פרסונות. למדנו להכיר את המשתמשים הפוטנציאליים על ידי מחקר מקדים שכלל תצפיות במספר ספריות בארץ, וכן הפצה של שאלון שימוש בין עשרות ספרנים ואנשי מקצוע בתחום. יצרנו תרחישי שימוש לכל פרסונה, תכולת רכיבים ופונקציונאליות, מחקר מתחרים וארכיטקטורת מידע לכל מסך באתר. הגשנו clickable mockup ומסמך הנחיות לצוות הפיתוח תוך מתן דגש על נגישות, שמישות, וקדמה טכנולוגית.

פרטים נוספים

קטגוריה

Desktop & Dashboard

תחומי אחריות לפרויקט

מחקר משתמשים, אפיון חווית משתמש, עיצוב ממשק משתמש

קישור לפרויקט

http://www.teldanwebvision.com

יש לך שאלות על התהליך שלנו ? רוצה לקבל הצעת מחיר ? אפשר להתחיל בשיחת טלפון או פגישה

כן! בואו נדבר