פרויקטים

הצצה קטנה לתהליכים שלנו

מידע על הפרויקט

מערכת Contact Us Channel לניהול קמפיינים שיווקיים

תיאור הפרויקט

אפיון ועיצוב למערכת אוטומטית לניהול קמפיינים שיווקיים בעבור חברת הסטארט-אפ מיתגה

חברת הסטארטאפ מיתגה, אשר פיתחה את המוצר Contact Us Channel, פיתחה ממשק שיווקי ייחודי אשר עוזר לחברות ועסקים להגדיל את המכירות וכן להגדיל את בסיס הלקוחות ללא כל מאמץ מיוחד, כל זאת באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדשנית, וממשק ידידותי לניהול מסעות פרסום.

על הפרויקט

בפרויקט זה התבקשנו לספק אפיון ועיצוב מחודש לממשק חדש, לשירות B2B בעל ייחודיות וחדשנות טכנולוגית, עם מגוון יכולות יישומיות שאף חברה קודמת לא צלחה. מכיוון שמדובר על שירות חדש, התבקשנו לאפיין את כל תהליכי חוויית המשתמש, גם השיווקיים, וגם התפעוליים, ובסופם גם לספק תוצרים גרפיים ברמה הגבוהה ביותר.

מטרות ויעדים

לחברת הסטרטאפ הטרייה היו מגוון יעדים בפרויקט זה, הראשון והמאתגר ביותר, הוא הפנייה למגוון רחב של יעדים בתחילה, ובהמשך לכל העסקים בכל העולם. יעד נוסף, הוא לימוד מהיר וקל של הממשק, מענה על צרכים שונים של כל בית עסק, והנעה לפעולה לשירותי פרימיום נלווים המוצעים באתר, כמו רכישות קרדיטים, שירותי קופירייטינג וכו'.

התהליך שלנו

התהליך שלנו כלל עבודה מקיפה שהתחילה בהכירות עם חברת הסטרטאפ, למידת היכולות הטכניות הקיימות, וייעוץ לקביעת יעדים ומדדים להצלחה. לצורך השקה ראשונה, הגדרנו קהל יעד מצומצם, ולמדנו את צרכיו, יכולותיו וציפיותיו מהממשק העתידי. בנינו תרשים זרימה, קבענו מודל ניווט ועץ אתר, ואפיינו את היררכיית מסכי הליבה באמצעות Wireframes, עליהם ביצענו את המבדקים שלנו, שצלחו ועברו לעיצוב גרפי חדשני וחוויתי אף הוא תוך התחשבות בנגישות, שמישות ושיווקיות.

פרטים נוספים

קטגוריה

Desktop & Dashboard

תחומי אחריות לפרויקט

מחקר משתמשים, אפיון חווית משתמש, עיצוב ממשק משתמש

קישור לפרויקט

http://www.contactuschannel.com

יש לך שאלות על התהליך שלנו ? רוצה לקבל הצעת מחיר ? אפשר להתחיל בשיחת טלפון או פגישה

כן! בואו נדבר