פרויקטים

הצצה קטנה לתהליכים שלנו

מידע על הפרויקט

מערכת "כל נתון expert" מבית חשבים

תיאור הפרויקט

אפיון ועיצוב ממשק משתמש בעבור מערכת "כל נתון expert" מבית חשבים

מערכת כל נתון הינה ארגז הכלים המושלם למגוון רחב של אנשי מקצוע, כגון: רואי חשבון ויועצי מס, מנהלי כספים, חשבי שכר, מנהלי חשבונות, עורכי הדין ועוד. כל אלו נהנים מיכולות, תוכניות, וחישובים שונים באמצעות מחשבונים מיוחדים.

על הפרויקט

בפרויקט זה התבקשנו לאפיין ולעצב מחדש את מערכת "כל נתון expert", בשילוב לעיצוב ופיתוח אתר ייעודי לשירות. כחלק מהפרויקט היה עלינו לאפיין מחדש את המערכת המסועפת עבור משתמשי קצה בעלי צרכים שונים, תפקידים שונים, והתנהלות שונה. כמו כן, למשתמשים ותיקים וחדשים כאחד.

מטרות ויעדים

האתגר בפרויקט זה היה גדול, ולכן נחלק למספר מטרות. הראשונה והעיקרית לפרויקט זה, הינה אפיון ועיצוב חדש למערכת כך שתתאים לקשת הרחבה של אנשי המקצוע המשתמשים בה (גם אם כל אחד בתפקיד שונה, ובמטרה שונה לחלוטין). מטרה נוספת הייתה לדאוג לממשק ידידותי ושמיש, גם לאוכלוסיה המגיעה מרקע טכנולוגי לא גבוה, אותם עורכי דין הרגילים לעבוד ב "הארד קופי", שקשה להם להתמודד עם שינויים משמעותיים, ומאידך להציג כלי חדשני ומתקדם ביות מבין הכלים בשוק.

התהליך שלנו

לשם אפיון ועיצוב המערכת מחדש קיימנו מפגש עם כל נוגעי הדבר בבית הלקוח. במפגש זה העברנו למשתתפים את חשיבותו של אפיון חוויית המשתמש, ניתחנו את נתוני קהל היעד באמצעות כלי הפרסונות, יצרנו תרחישים, תרשימי זרימה, ותרשימי wireframes לצורך מבדקי שמישות. באמצעות שאלונים ותצפיות, יכולנו לנתח את הצלחתו של הממשק עוד לפניי העיצוב הגרפי. לאחר אישור הלקוח , ולאחר העיצוב הגרפי. ליווי את צוותי הפיקוח, עד להשקת השירות שקוצר שבחים רבים עד היום.

פרטים נוספים

קטגוריה

Desktop & Dashboard

תחומי אחריות לפרויקט

מחקר משתמשים, אפיון חווית משתמש, עיצוב ממשק משתמש

קישור לפרויקט

http://www.kolnatun.net

יש לך שאלות על התהליך שלנו ? רוצה לקבל הצעת מחיר ? אפשר להתחיל בשיחת טלפון או פגישה

כן! בואו נדבר