תרומה לקהילה

מעשה קטן וטוב לנפש...

 

 

חברת KRS נותנת את חלקה בתרומה לקהילה
ומלווה בהתנדבות עמותות וארגונים ללא מטרות רווח

לוגו אלו"ט

אלו"ט

שירותים מגוונים

אלו"ט היא עמותת הורים מרכזית, ארצית, מובילה בטיפול באדם עם אוטיזם לאורך מעגל חייו על כל צרכיו וצורכי משפחתו. העמותה נותנת שירות לאלפי משפחות ברחבי ישראל.

לוגו המועצה הלאומית להתנדבות בישראל
 

המועצה הלאומית להתנדבות

שירותי עיצוב גרפי

המועצה הלאומית להתנדבות בישראל הוקמה ע"י ממשלת ישראל במטרה לצמצם את הפערים החברתיים באמצעות מתנדבים. המועצה הינה הגוף ההתנדבותי הוותיק ביותר בישראל.

לוגו אביב לניצולי שואה
 

אביב לניצולי שואה

שירותי עיצוב גרפי

אביב לניצולי השואה, פרוייקט "בזכותם". פרוייקט זה הינו תוכנית סיוע לניצולי השואה במיצוי זכויותיהם. המטרה המרכזית של התוכנית היא סיוע במיצוי זכויותיהם של ניצולי השואה ע"י מתנדבים.

לוגו יד שרה
 

יד שרה

שירותי עיצוב גרפי

מרכז המידע – "דעת" של יד שרה כולל צוות מקצועי של מתנדבים שבהם רופאים, חוקרים, אחיות, ספרנים רפואיים ומידענים, שלרשותם ספרייה גדולה. המרכז מספק מידע רפואי לכלל הציבור והכל בהתנדבות וללא כל תשלום.

לוגו הלב של בר
 

הלב של בר

שירותי עיצוב ותכנות

עמותת הלב של בר עוסקת בהגברת המודעות, ולקידום ויישום החוק להצבת מכשירי החייאה (דפיברילטורים) במקומות ציבוריים ובבתי ספר. העמותה מנציחה את שמה של בר הירשברנד ז"ל, אשר נפטרה בבית הספר מדום לב.

לוגו לתת
 

לתת

שירותי עיצוב ותכנות

עמותת לתת הוקמה על מנת לפעול לצמצום העוני למען יצירת חברה טובה יותר, על ידי: סיוע לאוכלוסיות במצוקה על בסיס אוניברסלי, הנעת החברה האזרחית לערבות הדדית ונתינה והובלת שינוי בסדר העדיפויות הלאומי.

יש לך שאלות על התהליך שלנו ? רוצה לקבל הצעת מחיר ? אפשר להתחיל בשיחת טלפון או פגישה

כן! בואו נדבר